reede, 9. jaanuar 2009

PÜHAPÄEVAL PREMEERITAKSE MTV LIBABÄNDE

Õhtuleht Online teadustab oma lugejatele, et juba sellel pühapäeval toimub klubis "Hollywood" tasuta üritus "Nokia KõikVõimas Muusika Gala", kus premeeritakse Nokia ja MTV Eesti koostöös toimunud Libabändi konkursi menukamaid "feikareid".

2008. aasta novembris käivitunud muusikahuvilistele ning kuulsusejanulistele noortele suunatud Libabändi konkursil ei hinnatud erinevalt tavapärastest muusikute jõukatsumistest demosalvestusi või kontsertesinemisi taset, vaid osalemiseks tuli internetikeskkonda Myspace.com luua võlts-artisti konto, varustada see olematu, ent muljetavaldavate biograafia, diskograafia ja tuurikavaga, kaunistada stiilsete fotode, käepäraste vahenditega salvestatud videotega jne.

Novembris-detsembris pälvisid viis stiilseimat ja sisutihedamat libabändi - Lack of Beans, Proper Citizen, Fluffy - The Pink Teddybear, Nick in the Box ning FakeStarsTM - konkursi vaheauhindadena muusikatunni oma ala spetsidelt. Erinevaid muusikastiile tutvustavaid loenguid pidasid industrial-artist Ott Evestus, räppar Tommyboy, MTV Eesti avalike suhete juht Ingrid Kohtla, Vanilla Ninja kitarrist Piret Järvis, Mikk Simson ansamblist Aides ning Marko Atso ja Ahto-Lembit Lehtmets ansamblitest Metsatöll ja Loits.

Viis populaarseimat "feikarit" ehk konkursi peavõitjad selgitati Nokia Music Lessons veebis toimunud hääletuse teel. Rahva tahtel pälvivad "Nokia KõikVõimas Muusika" auhinnakarika ning vägeva doosi tähetolmu libabändid Proper Citizen, OtherwiseTM, Magic Bananas, Fluffy-The Pink Teddybear ning Diskofon.

Limusiinid ja punavaip, paparazzid ja groupie'd ning KõikVõimas Pidu koos vabariigi tegijamate artistidega - see kõik kuulub tol õhtul neile!

"Nokia KõikVõimas Muusika Gala" auhinnasadu pikivad live-etteastetega Evestus, lack of Eoins, TommyBoy ja Külalised ning Def Räädu & J.O.C, President ja Element.

Ürituse reklaami, mida loeb peale Piret Järvis, näed ja kuuled siit.