esmaspäev, 29. juuni 2009

HURRAA! VIOLINA JA LENNA LUGU TÕUSIS EESTI TOP 40-NE TIPPU!

Eesti Top 40-s on vahetunud liider! Lily Alleni "Not Fair" pidi esikoha loovutama Lenna Kuurmaa ja Violina laulule "Sellel ööl", mis nädala eest kolmas oli. Õnnitlused nii Lennale kui Violinale!

Eesti Top 40-ne esikolmik näeb nüüd välja selline: #1 Violina Feat. Lenna Kuurmaa "Sellel ööl"; #2 Lily Allen "Not Fair"; #3 Taylor Swift "Love Story".

"Sellel ööl" on liidripositsioonil ka raadio Uuno enimmängitud lugude edetabelis UunoChart. Järgnevad rootslanna Agnes Carlssoni "Release Me" ja ameeriklanna Taylor Swifti "Love Story".

Raadiojaama Elmar Eesti lugude edetabelis on "Sellel ööl" tõusnud kolmandalt kohalt teiseks, jäädes alla vaid loole "Muinasjutt", mida esitavad Hellad Velled. Top 3 lõpetab HU? pala "Elupõletaja".

Ning häid sõnumeid toob ka Sky Plus Top 40- nimelt on Violina ja Lenna suvine laul tõusnud seal neljandaks. (#1 Katy Perry "Waking Up In Vegas"; #2 Birgit Õigemeel "Moonduja"; #3 Calvin Harris "I'm Not Alone"). Lisaks oli "Sellel ööl" jaaninädalal raadiojaama enimsoovitud laul. Hurraa!