kolmapäev, 13. jaanuar 2010

KATI LOOB KESKERAKONNA TEATRIT

Keskerakonna häälekandja Kesknädal veebiküljel on teade, kus kutsutakse osalema Keskerakonna teatriprojektis.

Katrin Siska kirjutab Kesknädalas:

"Muusikuna olen viimase 10 aasta jooksul lugematuid kordi üles astunud erinevate riikide lavalaudadel ja teatrit teha mulle meeldib! Seepärast tekkiski vahva mõte tuua erakonnakaaslaste igapäevategemistesse vaheldusrikas võimalus kunsti teha.

Kultuur on alati Keskerakonnas olulist rolli mänginud ja nüüd, kus on sündimas Eesti esimene Keskerakonna teater, on ka Sinul võimalus osaleda põnevas näidendis suurel laval. Kui Sa oled julge pealehakkaja ja edev esineja, siis tule julgesti amatööride teatriklubisse kätt proovima!

Mitmed Keskerakonna liikmed on tuntud staarid Eesti kultuurimaastikul - näiteks Henrik Normann, Eduard Toman, Martin Veinmann ja paljud teised. Heameelega jagavad nad Sulle näitlemisalaseid näpunäiteid ja murravad argielu rutiini.

Idee on õppeseminaride läbi täiendada Keskerakonna harrastusnäitlejate ja -lavastajate ringi, et juba kevadel esimene etendus välja tuleks. See oleks lõbus ja hariv ajaviide oma ala proffide seltsis. Ja ära unusta, et esimene samm suurel laval annab kogemuse kogu eluks!

Keskerakond on varemgi teatrilavastusi teinud - näiteks eelmisel aastal lavastas Raivo Tammus koos Noortekoguga "Elmar Sepp uurija juures", ja see oli igati populaarne tükk.

Kui soovid lüüa kaasa Keskerakonna harrastusteatris, saada oma CV aadressil teater@keskerakond.ee ning lisa lühike ülevaade enda senistest teatrikogemustest.

Avaldusi ootame kuni 1. märtsini 2010. Lisainfo ja avalduse näidis aadressil www.keskerakond.ee/teater. Noored saavad vaadata infot aadressil www.kesknoored.ee

Meeldejäävate teatrielamusteni!

KATRIN SISKA, Tallinna linnapea referent"