kolmapäev, 3. märts 2010

KES ON KATRIN SISKA EUROLEMMIKUD?

Viimasel ajal pole Katrin Siskast kuigi palju kuulda olnud, kuna tänu "Eesti Laulu" finaalile on rohkem fookuses olnud Piret ja Lenna. Vanilla Ninja Portaal päris Katrinilt, millega ta viimasel ajal tegelenud on, kellele tema "Eesti Laulu" konkursil pöialt hoiab ja kas ta ka 12. märtsil finaalshow'd vaatama läheb.

"Olen jooga ja x-treme spordiga (kitesurf) tegelenud viimasel ajal hästi palju, seepärast polnudki minust miskit väga kuulda.:) Nüüd aga olen taas levis ja käed-jalad on ülikooli, muusika ja töö lainel paksult tegemist täis," pajatas Kati.

"Lähen kindlasti "Eesti Laulu" finaalkontserdile Lennale-Piretile kaasa elama! Online'ist kuulates meeldis kõige enam Marteni, Lenna ja Iirise laul. Lenna vokaal on võistlejate hulgas minu meelest parim, eks lavaline show ja vokaal kokku lõpuks määrabki võitja. Ootan põnevusega finaalkontserti!"

Samuti kinnitas Katrin, et reedel Viru keskuses algaval moeüritusel FIBIT ta ei osale. "Küll aga saab lavalaudadel näha minu õeraasu, kes juba märtsi lõpus paariks kuuks Hong Kongi modellindama lendab.

Soovin kõigile fännidele suurepärast märtsikuud, et see tuleks teil põnev & tegus!:)

Tervitustega,
Kati"