kolmapäev, 24. märts 2010

TEATER NO99 ESITLEB: ÜHTNE EESTI SUURKOGU 7. MAIL SAKU SUURHALLIS

Täna, 24 märtsi keskpäeval tutvustasid Tiit Ojasoo, Ene-Liis Semper, Lenna Kuurmaa ja teised Radisson Blu hotelli konverentsikeskuses pressiesindajatele Teater NO99 suurprojekti, mille eesmärgiks on Eesti ühiskonna arengutakistuste kaardistamine ning väljakutse esitamine senisele rahvuslikest eesmärkidest kaugenenud poliitilisele eliidile.

7. mail kell 19:00 toimub Saku Suurhallis Ühtne Eesti suurkogu. See on ainulaadne vaatemäng 6500-le inimesele. NB! Ainult üks kord!

7. mail tuuakse Saku Suurhallis vaatajani Ühtne Eesti suurkogu. See on kogu Euroopa kontekstis enneolematu spektaakel: vaatemäng tuhandetele inimestele. Kõigil avaneb võimalus tunda seda, mida tunnevad Keskerakonna valimispeol, natside Nürnbergi apellil, Reformierakonna tagatoas, IRLi suurkogul või sotside siseheitlustes osalevad inimesed. See on poliitiline kätš feat. suurejooneline show.

Ühtne Eestit on ette valmistatud kaks ja pool aastat. Selle aja jooksul on põhjalikult kaardistatud Eesti senine erakondlik maastik ning analüüsitud põhjuseid, miks rahvas on võõrandunud poliitikast. Ühtne Eesti on alguse saanud mitte ainult soovist, vaid ka ilmselgest vajadusest ületada senised erakondlikud vead ning tuua rahvas lähemalt otsustamisprotsessile. Rahvas peab taas saama võimu!
Sest mis on rahva võim ehk demokraatia Eestis? Siin mõned näited.
Reformierakonnas on siseopositsioon keelatud. Tallinna linnavalitsus plokib kõigi Edgar Savisaare vaenlaste detailplaneeringuid, aga kui juhtud olema tema sõber, siis sea sammud Solarisse või Lindakivi kultuurikeskusesse väikesele astmelisele tuluõhtule. IRLi siselõhe on kinni makstud Äraostmatute poolt ning Jüri Pihlile ei ütle mitmed tema erakonnakaaslased enam teregi.

Rohkem informatsiooni suurkogu ja Ühtne Eesti kohta www.eestieest.ee

Piletid müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja Teater NO99 kassas. Piletite hind kuni 11. aprillini 225 ja 170 krooni, seejärel 275 ja 220 krooni.