esmaspäev, 14. märts 2011

PIRET SARJAS "UNISTUSTE AGENTUUR"

Kaks nädalat tagasi uut hooaega alustanud "Unistuste agentuuris" löövad lisaks tuttavatele põhitegelastele kaasa ka uued osalised - näiteks Tõnu Aav, Garmen Tabor ja Ithaka Maria. Samuti teeb kaasa ka Piret Järvis, kes kehastab iseennast. Publik uuris Piretilt, mis teda seriaalis näitlemise juures enim võlub.

Milline on Sinu roll "Unistuste agentuuris"?

Minu roll on seekord lihtne - olla Piret Järvis.

Mis meeldis/üllatas Sind võtete ajal enim?

Meeldiv oli üle pika aja jälle oma vanade sõprade Raoul Suvi ja Jaanus Saarega koostööd teha. Oleme varem koos erinevaid telesaateid/-projekte teinud nagu "Meeletu Maailm", "Malaisia" või "Elu veinimõisas". Seoses "Unistuste agentuuriga" oli nüüd põhjust jälle kokku saada.

Kas said "Unistuste agentuurist" näitlejapisiku külge?

Selliseid pisikesi osatäitmisi siin-seal on aeg-ajalt ikka tore teha, aga plaani tõsisemalt näitlemisega tegeleda ma kindlasti ei pea.

Kui suur telekavaataja oled? Millised on lemmik sarjad ja filmid?

Teleka vaatamisega ma eriti ei tegele, sest olen ilmselt üks vähestest, kellel polegi üldse kodus televiisorit. Küll aga jälgin erinevaid dokumentaalfilme ja ka sarju interneti vahendusel. Olen ära vaadanud näiteks kõik "True Bloodi" ja "Dexteri" osad, samuti olen suur "Family Guy" fänn. Viimati vaadatud dokumentaalidest soovitan soojalt "Zeitgeisti" kolmandat filmi.

Sari TV3-s teisipäeviti kell 21:30