neljapäev, 27. oktoober 2011

LENNA BÄNDIS UUS KIDRAMEES - MIHKEL RAUD!

"Olin Lenna kutsest väga meelitatud! Võtan seda kui märki usaldusest ja suhtun Lenna bändis mängimisse kui omamoodi uude võimalusse tegelda taas sellega, millega ma suure osa oma elust tegelnud olen," ütleb muusik ja telemees Mihkel Raud, kes sai kutse Lenna Kuurmaa bändi, kirjutab Õhtuleht.

Üleeile ja eile olid Tallinnas Hobuveskis lauljatar Lenna Kuurmaa ja telemehest muusiku Mihkel Raua ühiskontserdid: esitusele tulid nii Lenna viimase plaadi lood kui ka Mr. Lawrence’i vanad hitid. Juba pärast esimest kontserti juhtus aga midagi, millest muusikamaailmas juba ammu sahistatud on – Lenna Kuurmaa kutsus Mihkel Raua oma bändi kitarristiks.

"Mihkel on mind läbi aastate palju inspireerinud, tema nõu olen muusikaliselt alati kuulda võtnud ja tema arvamus läheb mulle korda. Ta on suurepärane muusik ja mul on hea meel teda oma bändi ridades näha," tunnistab Lenna. "Iga muusik toob endaga kaasa uue saundi ja suhtumise, usu ja armastuse muusika vastu, et tervikut täiendada. Mihkel on meid kõiki täiustanud – sobime imehästi!" arvab ta.

Mihkel Raud kirjutas oma Facebooki kontol 26. oktoobri hommikul järgmist: "Teatan uhkusega, et mul on nüüd uus töökoht. Lenna Kuurmaa kutsus mind oma ansamblisse kitarristiks ja kuna sellisele pakkumisele on teatavasti võimalik reageerida ainult õnnepisarate ning absoluutse eufooriaga, siis oleme nüüdsest koos kuni surm või loomingulised erimeelsused meid lahutavad. Küll mul on hea meel!"

Tegemist on juba teise Mihkli-nimelise kitarristiga Lenna bändis, kuna 2010. aasta sügisel lahkus ansamblist Mihkel Masso. Väärib veel märkimist, et Mihkel Raual on samal päeval sünnipäev endise Vanilla Ninja liikme Maarja Meriste-Kiviga (mõlemad on sündinud 18. jaanuaril, Maarja on Mihklist 17 aastat noorem).

Foto: Arno Saar