neljapäev, 20. märts 2014

LENNA ESITAB SAATE "LAULA MU LAULU" AVAOSAS LOO "VÕTA AEGA"

Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile selle kevade suursaade "Laula mu laulu". Ennekuulmatuid versioone Tanel Padari hittidest hakkavad esitama Lenna Kuurmaa, Marju Länik, Getter Jaani, Jaan Pehk, Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits.

Avasaates kolivad seitse armastatud lauljat nädalaks ajaks ühe katuse alla. Esimese õhtu "peremees" on Tanel Padar. Ülejäänud osalejad üllatavad teda ja televaatajaid uusversioonidega Taneli hittlauludest, mis on hullutanud tuhandeid fänne ja vallutanud raadiote edetabeleid. Igas saates näeme, kuidas ühist eluaset jagavad lauljad veedavad koos vaba aega ja valmistuvad õhtusteks etteasteteks. Saame osa lõbusatest üllatustest ja mõnusast atmosfäärist. Osalejad õpivad üksteist paremini tundma ja avanevad ka televaatajatele hoopis uue nurga alt.

Ehkki Tanelile endale jääb see viimase hetkeni saladuseks, tulevad tema repertuaarist esitusele järgnevad lood järgnevate esitajate poolt:

MARJU LÄNIK: "Armetu naer"
GETTER JAANI: "Lootusetus"
GENKA: "Täna öösel"
JAAN PEHK: "Kuu on päike"
HARDI VOLMER: "Nii siis jääbki"
LENNA KUURMAA: "Võta aega"Kohe pärast saate lõppu, kell 22 jätkub lustlik meeleolu Kanal 11 jätkusaates "Kuula mu laulu". Täna on stuudiokülalisteks Tanel Padari sõbrad-tuttavad Maiken, Kaire Vilgats ja Lauri Liiv. Mõnusas seltskonnas arutletakse kuuldud laulude üle ja räägitakse Taneliga seotud toredaid lugusid.

Allikas: Publik, Fotod: Kanal 2