kolmapäev, 16. aprill 2014

LENNA HÄÄL HELISEB UUEL LASTELAULUDE PLAADIL

Sadolini Spordihoone Raplas
Lenna Kuurmaa on seotud uue lastelaulude plaadiga "Mäng on väikese inimese töö", mille esitluskontsert toimub 4. mail kell 17 Raplas, Sadolini Spordihoones (Viljandi mnt 69A).

Tegu on heategevusliku muusikaprojektiga, kus armastatud artistid laulavad väikeste lastega tuntud lastelaule uues võtmes. Lenna esitab "Põdra maja", mis lauljatarile juba lapsena meeldis - ta on mitmes intervjuus maininud, et "Põdra maja" oli üks esimestest muusikapaladest, mille plikatirtsuna selgeks õppis.

Meeldetuletuseks, millise lauluga tegu (esitajaks Jan Roosaar kunagisest menusaatest "Entel-Tentel"):Esitluskontserdil astuvad üles:

Birgit Õigemeel, Ivo ja Robert Linna, Genka, Bert Prikenfeld aka DJ Critikal, Mikk Tammepõld, Teele Viira, Mart Sander, Lenna Kuurmaa, Marek Jürgenson, Lea Liitmaa (Lea Dali Lion), Johanna Eenma, Luisa Värk, Karl-Erik Taukar ja Robin Juhkental.

Kontserdi saatebändi kuuluvad:

Mikk Simson - trummid, löökriistad
Kostja Tsõbulevski - basskitarr
Leila Röömel - klahvpillid
Kristiina Renser, Taavi Paomets - taustavokaalid
Raul Ojamaa - kitarrid
Oliver Mazurtshak - kitarrid
Kristjan-Robert Rebane - akordion
Tanel Kadalipp - Kontrabass
Hele-Riin Uib - percussion

MTÜ Raplamaa Noored on võtnud sihi antud projekti (plaadimüügi ja esitluskontserdi tuluga) toetada Tõnu Susi nimelise muusikastuudio rajamist Raplasse, et noortel muusikutel ja heliloojatel oleks koht enda loomingu salvestamiseks. Lisaks heategevuslikule suunale on võetud eesmärgiks panna vanad ja armsaks saanud viisid kõlama värskelt, kaasaegselt ja ehk ka kuulajat veidi üllatada.

Piletid eelmüügis:
Tavapilet: 10 €
Õpilane/ tudeng: 7 €
VIP laud (sisaldab eraldi 8-kohalist lauda, suupisteid ja tervitusjooki): 160 €

Piletid kohapeal:
Tavapilet: 13 €
Õpilane/tudeng: 10€
VIP Laud (sisaldab eraldi 8-kohalist lauda, suupisteid ja tervitusjooki - kohapealt ostes saadaval vaid vabade laudade olemasolul): 160€

Soodustuse saajal palutakse võtta kaasa soodustust tõendav dokument.

Link Piletilevi lehele